Aplikace pro hlášení dodávek LP dle pokynu DIS 13 – verze 4

Připravujeme aplikace pro hlášení dodávek léčivých přípravků dle pokynu DIS-13 verze 5.

Zajišťujeme také generování XML souborů splňující požadavky SÚKL dle pokynu http://www.sukl.cz/leciva/hlaseni-dodavek-lecivych-pripravku-dle-dis-13

Vyzkoušejte aplikaci „hlaseniLP“, díky které odešlete data pro splnění povinnosti vyplývající z pokynu dis13v4 z kteréhokoliv počítače připojeného na internet během několika minut. Hlášení DIS 13 – verze 4 je pokyn vydaný Státním ústavem pro kontrolu léčiv (SÚKL) platný od 1.1.2011. DIS13v4 se týká hlášení dodávek distribuovaných humánních léčivých přípravků (LP).

Vzhledem k složitosti komunikace jsme vyvinuli aplikaci „hlaseniLP“, díky které odešlete data pro splnění hlášení dis13v4 z kteréhokoliv počítače připojeného na internet během několika minut. Naše aplikace disponuje jednoduchým uživatelským rozhraním, které akceptuje data ve formátu XLS (excel soubor). Tato data následně porovná s aktuálními číselníky, zda není chyba v kódech SÚKL, zpracuje do požadovaného formátu a odešle do úložiště pomocí webových služeb. Garantujeme přizpůsobení veškerým změnám, které proběhnou na SÚKL a které ovlivní podobu hlášení dle DIS-13 V4 (modifikace ve struktuře souborů apod.).

Odesílají se následující 3 typy hlášení:

Hlášení dodávek LP subjektům oprávněným k výdeji

  • Hlášení dodávek LP s přiděleným kódem SÚKL
  • Hlášení dodávek neregistrovaných LP
Hlášení dodávek LP distributorům
  • Hlášení dodávek LP distributorům
Hlášení se odesílají prostřednictvím VPN tunelu a komunikace s úložištěm SÚKL je vedena prostřednictvím zpráv definovaných v datovém rozhraní. Detailní informace o pokynu naleznete na webových stránkách SÚKL věnované hlášení dis 13 verze 4.

hlaseni-dis-13v4

Nabízíme různé způsoby využití aplikace pro hlášení DIS13v4:

 • Kompletní servis

  Postaráme se o veškeré činnosti související s odesláním hlášení. Přijmeme od Vás data, zpracujeme je do požadovaného formátu a odešleme na SÚKL do úložiště. Vám zašleme potvrzení o odeslání.

 • Poskytnutí přístupu do aplikace

  Vytvoříme Vám přístupové údaje do naší aplikace, která běží online v prohlížeči. Použití aplikace je velmi jednoduché a intuitivní. Odeslání dat bude ve Vaší režii. Poskytneme Vám support v případě problémů.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám zodpovíme všechny otázky a připravíme nezávaznou cenovou kalkulaci.